Tři z vás mohou vyhrát sadu přípravků ESCUBE v naší soutěži

Vítejte v soutěži o sadu přípravků ESCUBE, které jsou určeny pro tři z vás! Tyto osvědčené inovativní přípravky získávají stále větší oblibu mezi hobby zahrádkáři i profesionálními zemědělci. Co dělá ESCUBE tak výjimečným? Jedná se o unikátní formuli, která v sobě spojuje přírodní látky s ohromným potenciálem pro rozvoj kořenového systému rostlin. Tímto způsobem nejenže podporuje zdravý růst a vitalitu vašich rostlin, ale také zlepšuje jejich odolnost vůči nepříznivým podmínkám.

Přípravky Escube nahrazují funkci několika samostatných přípravků pro vitalitu rostlin i půdy

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti ESCUBE, s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.escube.eu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. – 3. cena: Sada přípravků ESCUBE

Rostlinné biostimulanty ESCUBE jsou na českém trhu druhým rokem a jeho obliba u hobby zahrádkářů i zemědělců stále roste. Jedná se o unikátní přípravek složený z přírodních látek s extrémním vlivem na rozvoj kořenového systému rostlin. Díky svému složení dokáže navíc zadržovat vodu v půdě a postupně dodávat rostlinám potřebnou výživu. Je ekologicky zcela rozložitelný, takže je vhodný i pro pěstování plodin v BIO kvalitě.

Výhra je určena  pro tři z vás
Výhra je určena pro tři z vás (Zdroj: ESCUBE, s. r. o.)

Termíny soutěže

Start: 15. 5. 2024
Uzávěrka: 12. 6.  2024
Slosování výherce: 13. 6. 2024
Zveřejnění výherce: 13. 6. 2024
Odeslání cen: nejpozději do 13. 7. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o., ESCUBE, s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost ESCUBE, s.r.o.

O partnerovi soutěže

ESCUBE je rostlinný biostimulant, který v sobě kombinuje funkce několika látek, jako jsou zvlhčovadla, smáčedla a unikátní přírodní hydroabsorbent. Výsledkem je „energetický nápoj“ pro rostliny se schopností zadržet vodu v půdě. ESCUBE má vliv na kořenové vlášení, díky čemuž je rostlina schopna přijmout více živin, ty jsou v ESCUBE rovněž obsaženy. Produkty ESCUBE jsou určeny pro profesionální i domácí použití na zemědělské plodiny, ovocné stromy, trávu, zeleninu, okrasné stromy, keře a trvalky, balkonové a pokojové rostliny. Přípravky ESCUBE mají certifikaci od BIOKONT pro použití v ekologickém zemědělství. ESCUBE, s.r.o. je česká společnost se sídlem v Brně.

Publikováno: 15. 5. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima