Omládněte se značkou kosmetických tejpů CureTape

Trápí vás vrásky, otoky či jizvičky po akné? Pak podlehněte kouzlu kosmetického tejpování a omládněte se značkou CureTape Beauty bez chemických procedur a invazivních zákroků.

Kosmetické tejpování, také známé jako beauty face taping nebo face taping, je oblíbeným kosmetickým trendem v mnoha zemích

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o balení kosmetických tejpů CureTape a balení silikonových obličejových baněk pro jednoho z vás.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.beautytape.cz.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte:

1. cena: Balení kosmetických tejpů CureTape a silikonových obličejových baněk

Pravidelnou aplikací pásky na konkrétní oblasti obličeje páska postupně redukuje výskyt vrásek
Pravidelnou aplikací pásky na konkrétní oblasti obličeje páska postupně redukuje výskyt vrásek (Zdroj: Beautytape.cz)

Jemná kineziologická páska z bavlny určená pro kosmetické tejpování obličeje. Při pravidelném používání vyhlazuje vrásky a urychluje hojení například jizev nebo akné. Výhodou tohoto tejpu je také velmi snadné a šetrné odstranění z kůže, na rozdíl od běžně dostupných tejpovacích pásek. Součástí balení je praktický návod a odkazy na videonávody najdete také níže na této stránce.

Obličejová baňková sada je speciálně navržena pro ošetření obličeje, krku a oblasti dekoltu těla a je ze špičkového materiálu – silikonu bez BPA. 

Termíny soutěže:

Start: 16. 5. 2024
Uzávěrka: 17. 6. 2024
Slosování výherce: 17. 6. 2024
Zveřejnění výherce: 17. 6. 2024
Odeslání cen: nejpozději do: 17. 7. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Markéta Ježková (beautytape.cz) a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Přivítejte jaro se svěží a omlazenou pletí. Vrásky, rýhy, otoky či jizvičky po akné pomáhají vyhlazovat unikátní kosmetické tejpy CureTape Beauty, speciálně navržené pro citlivou pokožku obličeje a dekoltu. Díky jednoduché domácí aplikaci můžete výsledky pozorovat již po prvním použití. Optimální je působení přes noc, kdy zatímco spíte, elastické kineziologické pásky napomáhají průtoku lymfy a krve, podporují schopnost regenerace a zajišťují liftingový efekt. Získejte omlazenou pleť bez chemických procedur či estetických zákroků.

Publikováno: 16. 5. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima