Objevte chutné grilovací omáčky pro masožravce i vegetariány

Ať už budete grilovat pořádný kus masa, nebo připravujete vegetariánský chuťový zážitek se sýrem a grilovanou zeleninou, nezapomeňte na grilovací omáčky. Ty podtrhnou chuť jakéhokoliv pokrmu a snadno s nimi vytvoříte mnoho různých variant. Hellmann’s lahodné grilovací omáčky vyrobené z kvalitních surovin dodají vašemu jídlu další rozměr a vám ušetří spoustu času s přípravou.

Vyhrajte balíček grilovacích omáček v naší soutěži

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 balíčky lahodných grilovacích omáček Hellmann‘s.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.hellmanns.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte:

1. – 3. cena: Balíček 6 ks oblíbených grilovacích omáček Hellmann’s pro vaši fajnovou grilovačku

Grilovací omáčky pro masožravce i vegetariány
Grilovací omáčky pro masožravce i vegetariány (Zdroj: UNILEVER ČR, spol. s r.o.)
 • BBQ – klasická omáčka k masu, která při grilování nesmí chybět. Její jemně zauzená příchuť skvěle doplní marinovaná žebírka, chutné hovězí steaky nebo šťavnatou krkovičku.
 • Na hranolky je novinka a omáčka ideální pro ty, kteří chtějí oblíbenou přílohu udělat ještě chutnější. Je mírně pikantní a nabízí bohatou rajčatovou chuť. Kromě hranolek perfektně doplní i pečené brambory a grilované maso.
 • Chunky Burger má delikátně krémovou texturu, křupavé kousky cibule a okurek. Báječná chuť, která se hodí se na všechna masa a burgery – ideální partner pro každou pořádnou grilovačku!
 • Creamy Garlic – oblíbená česneková příchuť, která nesmí chybět mezi grilovacími omáčkami na vašem stole. Perfektní k nejen k masu, ale i dalším oblíbeným pokrmům, kterým dodá skvělou chuť.
 • Extra chilli je pikantní omáčka, perfektní nejen k masu, ale i dalším oblíbeným pokrmům, kterým dodá skvělou chuť a grády.

Omáčky díky praktickému a lehkému obalu můžete bez obav přibalit na každou venkovní akci.

Dostupné v běžné maloobchodní síti, více také na www.hellmanns.cz

Termíny soutěže:

Start: 30. 5. 2024
Uzávěrka: 11. 6. 2024
Slosování výherce: 12. 6. 2024
Zveřejnění výherce: 12. 6. 2024
Odeslání cen: nejpozději do 12. 7. 2024

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., UNILEVER ČR, spol. s r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Unilever je jedním z předních světových dodavatelů produktů osobní péče a krásy, péče o domácnost, potravin a zmrzlin, s prodejem ve více než 190 zemích a produkty používanými 3,4 miliardami lidí každý den. Zaměstnává 128 000 lidí, v roce 2023 dosáhl tržeb v hodnotě 59,6 miliard eur. V domácnostech po celém světě najdete přibližně 400 značek, včetně ikonických světových značek jako Dove, TRESemmé, Rexona, Axe, Hellmann’s, Knorr, Magnum, Domestos a Signal. Mezi lokální poklady patří např. značka Míša a Savo.

Vizí společnosti je být světovým lídrem v oblasti udržitelného podnikání. Strategie udržitelnosti se zaměřuje na aktuální výzvy dnešní doby, a to hlavně v oblasti sociální a enviromentální. Velmi důležitou roli hrají inovace a jejich silná podpora. Unilever byl založen v roce 1930 a svou českou pobočku zřídil v roce 1991. Unilever v Česku a na Slovensku zaměstnává cca 380 zaměstnanců.

Publikováno: 30. 5. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima