Zabouchnuté dveře vyřeší zámečník od pojišťovny zadarmo

Nepříjemných situací, které vám život připraví, je mnoho a skoro na žádnou se nedá připravit dopředu. Vytopený byt, zabouchnuté klíče, prasklé topení nebo rozbité okno při bouřce. To všechno jsou okamžiky, kdy stojíte bezradní nad pohromou a nevíte si rady. Telefon máte plný kontaktů, ale v deset večer vám skoro nikdo telefon nezvedne. Pojištění majetku s asistenčními službami zdarma vám pomůže rychle a bez zbytečných starostí.

Při zabouchnutých dveřích k vám pojišťovna okamžitě vyšle technika, který vše vyřeší

Kvalitní pojištění zajistí i zámečníka, elektrikáře či pokrývače

Pojištění nemovitosti patří dnes ke standardní výbavě domácnosti. Život bez ní si nedokáže představit přibližně 70 000 klientů pojišťovny Kooperativa, kteří ročně řeší nějakou škodu a mohou využít i užitečné asistenční služby. Ty nejčastěji využijí k řešení zabouchnutých dveří, elektriku, vodu, plyn, topení, okna nebo IT konzultaci. Zkrátka běžné denní nehody, které vám dokážou pěkně zkomplikovat život.

Co dělat, když stojíte na chodbě bez klíčů?

Jednoduše zavolejte na vaši pojišťovnu. V Kooperativě vám telefon zvednou do 30 vteřin a vyšlou k vám pomoc okamžitě. Počkejte na příjezd řemeslníka a papírování za vás vyřeší pojišťovna.

Co dělat, když vás vytopí soused?

Na nic nečekejte a běžte o patro výš, ať soused zastaví vodopád, nebo zastavte hlavní přívod vody. Vytopený byt si nafoťte a zavolejte na pojišťovnu. V Kooperativě vám poradí, co dělat, seženou odborníka a proplatí jeho služby. Třeba peníze na malíře vám dorazí na účet už druhý den.

Vytopil vás soused? Při správném pojištění žádný problém!
Vytopil vás soused? Při správném pojištění žádný problém! (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Co dělat, když „nikdo“ ucpe záchod?

Volejte pojišťovnu. Nepouštějte si zaručené rady a tipy na YouTube nebo TikToku. Díky asistenčním službám Kooperativy k vám dorazí instalatér za 2 hodiny.

Proč chtít k pojištění asistenční služby?

Moderní pojišťovna by měla klientům nabídnout něco více než „jen“ zaplacení škody. Skutečné a praktické řešení situace, jako je vodovodní škoda, škůdci, zabouchnuté klíče, ale třeba i dezinfekci či dezinsekci. Kooperativa ročně zajistí tisíce asistenčních zásahů pro své zákazníky, které jim vedle finanční kompenzace škod pomohly vyřešit i akutní potíže.

Roli hraje zkušenost

Kooperativa poskytuje pojištění majetku již více než 30 let a řeší denně 200 škod na domech a v domácnostech. Loni pojišťovna vyplatila klientům za pojistné události z pojištění majetku 3,2 miliardy korun.

Zdroj informací: Kooperativa pojišťovna, a.s.

Publikováno: 6. 6. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima