Soutěžte o vychytanou retro mikrovlnnou troubu Gorenje

Retro spotřebiče mohou nabídnout nejen krásný design, ale i spoustu pokročilých funkcí, s nimiž půjde v kuchyni všechno tak nějak samo. Je potřeba si ale dobře vybrat. Gorenje miluje design, a to nejen moderní, ale i ten s nádechem nostalgické minulosti. Zapojte se do naší soutěže a můžete vyhrát fantastickou vestavnou mikrovlnnou troubu Gorenje, s níž bude každý den o hodně jednodušší!

Připravili jsme soutěž, ve které můžete vyhrát úžasnou retro mikrovlnnou troubu Gorenje

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o retro mikrovlnnou troubu Gorenje.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách cz.gorenje.com.

Cena, o kterou soutěžíte:

1. cena: Mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLB

Rozlučte se s otočným talířem

Mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLB má něco velmi speciálního – technologii Stirrer, která umožňuje vaření, pečení, nebo ohřev bez použití klasického otočného talíře. Mikrovlny jsou distribuování přes vlnovod do spodní části trouby pod keramické dno. A odsud směrem nahoru do celého prostoru trouby.

Mikrovlnka od Gorenje nabízí retro design i moderní funkce
Mikrovlnka od Gorenje nabízí retro design i moderní funkce (Zdroj: Gorenje spol. s.r.o.)

Mikrovlny jsou tak využívané o hodně efektivněji a ohřev je rychlejší a hlavně rovnoměrný v celém objemu trouby i bez otáčení. Vlastně „SE TO“ udělá v podstatě samo.

A díky tomu, že trouba nepotřebuje otočný talíř, můžete najednou ohřát s využitím speciálního kovového roštu i víc jídel, třeba dva talíře polévky nebo těstoviny v miskách. V troubě můžete ale i upéct pizzu v klasickém čtvercovém plechu.

Mikrovlny spolu s výkonným grilem

Kombinujte výhody mikrovln a výkonného grilu s kvartzovým topným tělesem, abyste si otevřeli dveře k úplně novým možnostem kulinaření. Budete překvapeni, jak dobře bude chutnat grilované maso nebo zapečené dobroty, které budou mít křupavou kůrku. Ke grilování můžete využít i speciální rošt, na který můžete pohodlně umístit třeba několik špízů.

A to nejlepší nakonec – až budete hotovi a jídlo snědené, čištění mikrovlnné trouby nebude žádná věda. Díky hladkému povrchu s kvalitním lakem bude stačit mokrý hadřík, případně troška jemného čisticího prostředku.

Mikrovlnka je snadná na údržbu
Mikrovlnka je snadná na údržbu (Zdroj: Gorenje spol. s.r.o.)

Termíny soutěže:

Start: 13. 6. 2024
Uzávěrka: 10. 7. 2024
Slosování výherce: 11. 7. 2024
Zveřejnění výherce: 11. 7. 2024
Odeslání cen: nejpozději do 11. 8. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., Gorenje spol. s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Gorenje spol. s.r.o.

O partnerovi soutěže

 

Jednodušší, příjemnější a méně komplikovaný život s každým výrobkem Gorenje. Tato jasná vize umožnila firmě, která vznikla v roce 1950 jako malá dílna v idylické vesnici Gorenje ve Slovinsku, přerůst během sedmi desetiletí v nadnárodní společnost a renomovanou mezinárodní značku. Dnes je jedním z největších mezinárodních výrobců domácích spotřebičů a kuchyňského nábytku. Její výrobky se prodávají ve více než 90 zemích po celém světě.

Publikováno: 13. 6. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima