Libovky Pepy Libického: Vestavné skříně v tiny housu

Hezké bydlení není o luxusu, ale o inspiraci a nápadech. A zručný kutil Pepa Libický má nápadů doslova celý pořad. Podělí se s námi o nejnovější trendy v materiálech i technologiích, představí nevšední realizace, zrenovuje nábytek na exkluzivní kousky, zprostředkuje návštěvu inspirativních domovů i rady bytových architektů.

Pepa namontuje vestavné skříně

Pepa se vrátí do tiny housu, kde se pustí do instalace vestavné skříně. Připravené korpusy přestěhuje do domku, odmontuje z nich nožičky a vrátí je teprve po přestěhování skříně na její místo. K zásuvce protáhne připojení na osvětlení skříně, přišroubuje bočnice, které schovají rám skříně a budou do nich sedět dveře, a napasuje spodní lištu. Podobně bude pokračovat u vestavných skříní pod schody. Pak přišroubuje panty dveří a do korpusu vloží šuplíky. Upraví ještě zkosené dveře skříně pod schody a vestavné skříně jsou hotovy.

Zkosené dveře a vestavné skříně pod schody
Zkosené dveře a vestavné skříně pod schody (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)

Minutový manžel ukáže, jakým způsobem snadno a rychle vykroužit kruhovou desku pomocí horní frézky. Na workshopu v re-use dílně se Pepa pustí do upcyklace starého sedáku židle. Rubrika tak se staví dnes se bude věnovat povrchům a fotokatalýze.

Tipy na instalaci a upcyklaci
Tipy na instalaci a upcyklaci (Zdroj: Archiv FTV Prima, se svolením FTV Prima)
  • Sledujte v neděli 23. června 2024 ve 12.50 na Primě!
  • Více najdete na primadoma.tv.

Zdroj informací: FTV Prima

Publikováno: 20. 6. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima