Vyhrajte zrnkovou kávu upraženou pro Sage

Ve spolupráci značky Sage a české pražírny kávy Pikola vznikla jedinečná a chuťově vybalancovaná směs naturálně zpracovaných zrnkových káv odrůdy arabika. V chuti najdete ořechy, sladký nugát s karamelem a lehkou ovocnost připomínající červené ovoce. Perfektně se hodí na espresso. Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát jedno ze 3 balení této kávy.

Vyhrajte zrnkovou kávu upraženou pro Sage

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na 1 soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o kávu Pikola. Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.sagecz.cz.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Cena, o kterou soutěžíte

1. - 3. cena: Balení kávy Pikola 

Ve spolupráci značky Sage a české pražírny kávy Pikola vznikla jedinečná a chuťově vybalancovaná směs naturálně zpracovaných zrnkových káv odrůdy arabika. V chuti najdete ořechy, sladký nugát s karamelem a lehkou ovocnost připomínající červené ovoce. Perfektně se hodí na espresso.

Chuť: ořechy, nugát, karamel, červené ovoce. Obsah 250 g.

 • 38%   -  El Salvador - Los Ángeles
 • 37%   -  Brazílie - Fazenda Floresta
 • 25%  -  Rwanda - Gitega Hills
Každý výherní balíček obsahuje balení kávy Pikola 250 g
Každý výherní balíček obsahuje balení kávy Pikola 250 g (Zdroj: Sage )

Termíny soutěže:

Start: 4. 7. 2024
Uzávěrka: 4. 8 2024
Slosování výherce: 5. 8. 2024
Zveřejnění výherce: 5. 8.  2024
Odeslání cen: nejpozději do 5. 9. 2024

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o. a Sage a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
 • Výhry odesílá společnost Phoenix Communication.

O partnerovi soutěže

Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty se prodávají ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinula jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.

Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na tři roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko značku Sage zastupuje exkluzivně společnost Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz

Publikováno: 4. 7. 2024, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima