Vyhrajte jeden z 5 O2 tagů

Už jste někdy ztratili klíče? To by se vám již nemělo stát díky šikovnému doplňku pro zařízení od značky Apple. Stačí připnout ho na batoh, klíče nebo kolo a pomocí aplikace si zobrazíte polohu daného předmětu. Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát jeden z pěti O2 tagů. Mějte své věci pod kontrolou.

Mějte své věci pod kontrolou díky šikovnému doplňku O2 tag od Aplle

Jak se zapojit do soutěže?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o O2 tag.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách www.o2.cz/roaming.

Soutěžní otázky
Osobní údaje

Ceny, o které soutěžíte:

1. – 5. cena: O2 tag od Apple

O2 tag je šikovný doplněk pro zařízení od značky Apple, který pomůže zabránit ztrátě věcí – stačí ho připnout ke klíčům, na batoh nebo třeba i na kolo a pomocí aplikace Najít si zobrazíte polohu vašeho předmětu na mapě. O2 tag lze i "prozvonit" – má v sobě zabudovaný reproduktor, nízkoenergetický a zabezpečený Bluetooth, certifikace IPX5, kompatibilní s iOS, výdrž baterie přes 1 rok.

O2 tag je kompatibilní s iOS
O2 tag je kompatibilní s iOS (Zdroj: O2)

Termíny soutěže:

Start: 10. 7. 2024
Uzávěrka: 11. 8. 2024
Slosování výherce: 12. 8. 2024
Zveřejnění výherce: 12. 8. 2024
Odeslání cen: nejpozději do 12. 9. 2024

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA, s.r.o., O2 a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA, s.r.o.
  • Výhru odesílá společnost Prima DOMA MEDIA, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Buďte vždy online

Na dovolené je dnes už téměř nemožné nebýt online! Ať už si chcete ověřit otevírací dobu, najít tu správnou cestu nebo zamluvit místo v restauraci, vyplatí se koupit si data, díky kterým budete vždycky připraveni! O2 přináší od začátku června roamingové datové balíčky TOP Svět Extra, které pokrývají 85 % cest zákazníků O2 mimo zónu EU. Ať už cestujete do Turecka, USA nebo Egypta, užijete si cestování naplno a bez starostí! Nemusíte se spoléhat na nebezpečné Wi-Fi nebo kupovat místní SIM karty. Vybrat si můžete balíček 1 GB za 299 Kč nebo 5 GB za 399 Kč. Aktivovat je lze zdarma a jednoduše v aplikaci Moje O2 nebo zasláním SMS. Surfovat s nimi můžete až 30 dní od objednání. Letní roamingová akce platí do konce září. Více informací na www.o2.cz/roaming.

Publikováno: před týdnem, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce

Jsme členy mediální skupiny Prima